Wynajem autokarów - Łódź

Wynajem autokarów Łódź

Szanowni klienci z Łodzi! Oferujemy wynajem luksusowych autokarów oraz autokarów VIP na różne okazje. Nasza firma HaHN zapewni Wam możliwość wynajęcia autokarów na wesela, pielgrzymki, wycieczki, zieloną szkołę, a także wydarzenia sportowe dla klubów sportowych oraz jako transfer lotniskowy.

W naszym posiadaniu są autokary marki Neoplan: StarLiner i CityLiner. Ponadto w naszych autokarach znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia, które ułatwią podróż, umilą ją i sprawią, że będzie ona komfortowa.

Polecamy luksusowe autokary na wycieczki dla szkół, a także wycieczki firmowe z Łodzi do każdego miejsca w Polsce. Ponadto chętnie przewieziemy również gości weselnych i pielgrzymki, które wybierają się za granicę.

W naszych autokarach znajduje się lodówka, cafe bar, toaleta z umywalką, DVD, WiFi, GPS, a także klimatyzacja i możliwość rozkładania foteli z kuszetką. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, którzy zasługują na najwyższą jakość wykonywanych usług. Nasze luksusowe autokary na wynajem są systematyczne przeglądane i ulepszane, aby podróże były komfortowe i bezpieczne.

Współpracujemy między innymi z klubami sportowymi, w tym z Łódzkim Klubem Sportowym, z którym jeździmy na mecze i wydarzenia sportowe. Oferujemy możliwość wynajęcia autokaru dla siatkarzy, piłkarzy, czy koszykarzy z całej Polski.

Działamy również jako transfer lotniskowy, zapewniając transport osób, które odlatują lub przylatują na lotnisko w Łodzi, Warszawie, Katowicach i innych miastach. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do łódzkich biur podróży, lecz nie tylko. Zapraszamy do kontaktu!

NAWIGACJA GPS

Aktualna informacja o pozycji w podróży

BEZPIECZEŃSTWO

Punktowe pasy bezpieczeństwa przy kazdym fotelu, komfort kierowcy

RELAKS

3 stopniowe rozkładanie foteli w wersji kuszetka oraz podnóżki, 61 miejsc

MULTIMEDIA

DVD, internet WIFI, info GPS, nagłośnienie dla przewodnika

HIGIENA

Toaleta z umywalką

KOMFORT

Wysoki pokład, rozsuwane fotele z podłokietnikami, mini barek, salonka, oświetlenie indywidualne

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Łódź:

biurotranshahn@gmail.com, tel. +48 605 04 54 40
transhahn@gmail.com

Warszawa:

WWW: hahn-tour.pl
biurotranshahn@gmail.com, tel. +48 605 04 54 40
transhahn@gmail.com

Kontakt w języku angielskim: Jakub +48 602 288 979

Firma transportowa godna zaufania Certyfikat Orły Transportu!

Najlepiej prosimy o telefon, a odpowiemy na wszystkie pytania natychmiast.

Telefon