Autokar dla sportowców:

Our transport company Hahn offers coach rental for athletes. We will provide you safe, luxurious and comfortable travel by the best coaches in Łódź.

Jeżeli interesuje Państwa wynajem autokarów do przewozu sportowców lub klubów sportowych na różnego rodzaju zawody, mecze oraz turnieje, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wynajem autokarów dla sportowców - HAHN Łódź

Nasze autokary są wyposażone w 36+3, 49+2, 55+2, 59+2 luksusowych miejsc. Ponadto udogodnienia w postaci DVD, WiFi, GPS, a także toaletę z umywalką, mini barek i klimatyzację. W każdym z foteli znajdują się pasy bezpieczeństwa oraz 3 stopniowa możliwość rozkładania.

Autokary oferowane przez naszą firmę, pomieszczą bez problemu całą drużynę! Polecamy się na wynajem autokarów dla sportowców różnej dziedziny.

Z nami trafią państwo bezpiecznie z punktu A do punktu B. Podróż naszą firmą transportową na mecz, zawody lub inne sportowe wydarzenie, będzie przyjemna, szybka i wygodna. Na bieżąco prowadzimy przeglądy pojazdów.

Oferujemy również możliwość wynajęcia autokarów VIP, wyposażone w system ABS, ESP i ASR, marki Neoplan.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług naszej firmy wynajmującej autokary w Łodzi.

Przewozy autokarowe dla klubów sportowych

Nasza firma oferująca wynajem luksusowych autokarów, współpracuje z dwoma klubami sportowymi. W ubiegłym roku podjęliśmy współpracę z Towarzystwem Sportowym Sokół Aleksandrów Łódzki, natomiast obecnie z naszych usług korzysta także ŁKS, czyli Łódzki Klub Sportowy. Przewozimy piłkarzy na mecze oraz inne wydarzenia sportowe na terenie całej Polski. Naszym autokarem marki Neoplan przewoziliśmy drużynę ŁKS U-17 na Stadion Miejski w Białymstoku.

Oferujemy wynajem autokarów na terenie Łodzi i innych miast Polski. Zapewniamy przewóz piłkarzy, siatkarzy, koszykarzy na mecze, imprezy sportowe, treningi i tym podobne.

W naszych luksusowych autokarach zapewniamy komfort i możliwość relaksu podczas podróży, dzięki rozkładanym fotelom, umożliwiającym przyjęcie wygodnej pozycji. Ponadto zapewniamy toaletę z umywalką oraz lodówkę na zimne napoje, a także cafe bar. W upalne dni nasi sportowcy mogą podróżować autokarem klimatyzowanym.

Przewóz zawodników ŁKS na mecz U-17 z Łodzi do Białegostoku.
Wynajem autokarów dla sportowców - Drużyna ŁKS

NAWIGACJA GPS

Aktualna informacja o pozycji w podróży

BEZPIECZEŃSTWO

Punktowe pasy bezpieczeństwa przy kazdym fotelu, komfort kierowcy

RELAKS

3 stopniowe rozkładanie foteli w wersji kuszetka oraz podnóżki, 61 miejsc

MULTIMEDIA

DVD, internet WIFI, info GPS, nagłośnienie dla przewodnika

HIGIENA

Toaleta z umywalką

KOMFORT

Wysoki pokład, rozsuwane fotele z podłokietnikami, mini barek, salonka, oświetlenie indywidualne

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Łódź:

biurotranshahn@gmail.com, tel. +48 605 04 54 40
transhahn@gmail.com, tel. +48 600 39 50 50

Warszawa:

WWW: hahn-tour.pl
biurotranshahn@gmail.com, tel. +48 605 04 54 40
transhahn@gmail.com, tel. +48 600 39 50 50

Certyfikat Orły Transportu!

Najlepiej prosimy o telefon, a odpowiemy na wszystkie pytania natychmiast.