Wynajem autokarów - przewóz pracowników

Przewóz pracowników Łódź

Nasza firma od lat zajmuje się wynajmem luksusowych i komfortowych autokarów na dowolne okazje. Oferujemy możliwość wynajęcia jednego z kilku autokarów na wesele, podróż prywatną, wycieczkę szkolną, a także autokar na przewóz pracowników swojej firmy!

Zapewniamy Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. Dbamy o to, aby nasi Klienci byli zadowoleni pod każdym względem, dlatego oferujemy luksusowe, komfortowe autokary na wynajem wraz z doświadczonym kierowcą.

Długodystansowa podróż z punktu A do punktu B wcale nie musi być męcząca. Jeśli szukają Państwo firmy, która zapewni transport dla kilkunastu lub kilkudziesięciu pracowników, zapraszamy do kontaktu!

Luksusowe autokary na wynajem

Dysponujemy autokarami marki Neoplan, 49+2 miejsca, 55+2 miejsca oraz 59+2, a także autokarem Setra lub mniejszym busem w typie Mercedes VIP. Każdy z tych pojazdów przeznaczony jest między innymi do transportu pracowników. Nasza firma oferuje przejazdy firmowe nie tylko po całej Polsce, ale również po Europie.

Nasze autokary posiadają odpowiednie wyposażenie, dzięki czemu długodystansowa trasa będzie przyjemna i komfortowa. W autokarach Neoplan znajduje się toaleta z umywalką, lodówka, klimatyzacja oraz sieć WiFi. Pracownicy firmy mogą wybrać się w wielogodzinną podróż autokarem, w którym dostępne są najważniejsze udogodnienia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy przewozowej HaHN Łódź! Zapewniamy nie tylko wynajem autokarów do przewozu pracowników, ale także autokary, jako transfer lotniskowy i inne!

NAWIGACJA GPS

Aktualna informacja o pozycji w podróży

BEZPIECZEŃSTWO

Punktowe pasy bezpieczeństwa przy kazdym fotelu, komfort kierowcy

RELAKS

3 stopniowe rozkładanie foteli w wersji kuszetka oraz podnóżki, 61 miejsc

MULTIMEDIA

DVD, internet WIFI, info GPS, nagłośnienie dla przewodnika

HIGIENA

Toaleta z umywalką

KOMFORT

Wysoki pokład, rozsuwane fotele z podłokietnikami, mini barek, salonka, oświetlenie indywidualne

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Łódź:

biurotranshahn@gmail.com, tel. +48 605 04 54 40
transhahn@gmail.com

Warszawa:

WWW: hahn-tour.pl
biurotranshahn@gmail.com, tel. +48 605 04 54 40
transhahn@gmail.com

Kontakt w języku angielskim: Jakub +48 602 288 979

Firma transportowa godna zaufania Certyfikat Orły Transportu!

Najlepiej prosimy o telefon, a odpowiemy na wszystkie pytania natychmiast.

Telefon